Baboo Darabuka dhe Dj Benity lansojn projektin e ri “Moj Raki”

Grupi i mirënjohur muzikor Baboo Darabuka ka sjellur projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Moj raki” dhe është në bashkëpunim me Dj Benity, shkruan Indeksonline.

Projekti i cili erdhi i shoqëruar edhe me videoklip është përpunim i një kënge të jugut

Kënga u punua nga Baboo Darabuka, beat dhe mix nga Gazzu, ndërsa videoklipi është punuar nga BatoX Media.

Kënga tashmë publikuar në kanalin Youtube dhe padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e tyre./Indeksonline/

https://indeksonline.net/baboo-darabuka-lansojn-projektin-e-ri-moj-raki/

 

 

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *