Baboo Darabuka dhe Dj Benity sjellin këngën e re “Dasma shqiptare”

Baboo Darabuka dhe Dj Benity vijnë me këngë të re.
“Dasma shqiptare”, mban titullin kënga e re e grupit të njohur Baboo Darabuka & Dj Benity në duet me Visin, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë vjen e finalizuar edhe me videoklip, dhe tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube.

Pritet që projekti të pëlqehet dhe të ketë suksesin e merituar nga publiku. /Lajmi.net/

http://www.faktiditor.ch/baboo-darabuka-dhe-dj-benity-sjellin-kengen-e-re-dasma-shqiptare/

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *