ENZO dhe Baboo Darabuka & Dj Benity lansojn projektin e ri “Bomba”

ENZO dhe grupi i mirënjohur muzikor Baboo Darabuka & Dj Benity ka sjellur projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “BOMBA” dhe është në bashkëpunim me artistin e ri ENZO.

Projekti i cili erdhi i shoqëruar edhe me videoklip është një kënge ritmike verore.

Kënga u punua nga CekicBeats, me tekst nga Uki & Berato, ndërsa videoklipi është punuar nga XL Films.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *