Publikohet ‘Habibi’, nga Baboo Darabuka & Dj Benity
1
4.1
2
4.2
3
5
4
4.5
5
4.9
Nunc mattis faucibus sem, non imperdiet enim laoreet in. Maecenas non mattis sapien. Praesent at dapibus nibh. Fusce at arcu ac nulla consectetur condimentum.
4.5
1
4.5
2
1.8
3
1.9
4
1.8
5
1.7
Summary rating from 2 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
2.3

Baboo Darabuka dhe Dj Benity sapo kanë lansuar videoklipin e tyre më të ri ‘Habibi’, shkruan Gazeta Blic.

Kënga është realizuar në studion e Ardian Kastratit ndërsa për tekstin dhe komponimin është përkujdesur Kreshnik Avdiu. “Habibi”, është një gërshëtim i muzikës arabe me tekst dhe vokal në gjuhën shqipe, klipi është realizuar nga Big Production.

Duhet theksuar se klipi është tejet unik e me skena nga më të ndryshmet, ku padyshim që edhe kënga pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku dhe fansat e tyre.

Më poshtë mund të shijoni këngën e re nga grupi më i famshëm dhe më i kërkuar në treg, Baboo Darabuka & Dj Benity. /GazetaBlic./

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *