Së shpejti “Moj Raki” projekti i ri muzikor nga Baboo Darabuka dhe Dj Benity

Baboo Darabuka dhe Dj Benity përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re.

Ata kane publikuar një foto, në të cilën shkruan “Moj Raki”, e që duhe të jetë titulli i projektit që planifikojnë ta sjell së shpejti.

Djemt e grupit nuk kanë preferuar të zbulojnë më shumë detaje rreth kësaj kënge, por ata kanë bërë të ditur që kënga publikohet së shpejti.

Për ndryshe, “Oj Kosove oj nena ime” titullohet projekti i fundit nga Baboo Darabuka dhe Dj Benity.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *